Wydarzenia / Bieżące

Kalendarz imprez 2019

 

 

Kalendarz imprez Związku Stowarzyszeń Niemieckich Warmii i Mazur w roku 2019

 

 

 

1. Otwarcie wystawy „Jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów”

luty – marzec 2019

Elbląg

IfA

2. Walne Zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze ZSNWiM

13. kwietnia2019

Mrągowo

ZSNWiM

3. Spotkanie robocze przewodniczących mniejszości niemieckiej na Warmii i Mazurach

 

13. kwietnia – 14. kwietnia 2019

Mrągowo

LO e.V.

4. Referat II. Wojna Światowa w Prusach Wschodnich

marzec 2019

Bartoszyce

IfA / Bartoszyce

5. Referat II. Wojna Światowa w Prusach Wschodnich

marzec 2019

Elbląg

ifA/ Elbląg

6. Referat II. Wojna Światowa w Prusach Wschodnich

marzec 2019

 

Lidzbark Warm.

ifA/ Lidzbark Warm.

7. Referat II. Wojna Światowa w Prusach Wschodnich

marzec 2019

Mrągowo

ifA/ Mrągowo

8. Referat II. Wojna Światowa w Prusach Wschodnich

marzec 2019

Biskpiec

ifA/ Biskupiec

9. Referat II. Wojna Światowa w Prusach Wschodnich

kwiecień 2019

Ostróda

IfA/ Ostróda

10. Film niemy z muzyką

kwiecień Olsztyn

Olsztyn

ifA/ ZSNWiM

11. Warsztaty filmowe dla młodzieży

kwiecień Olsztyn

Olsztyn

IfA / ZSNWiM

12. Konkurs piosenki niemieckiej

24. maja 2019

Ostróda

SMN Ostróda

13. Spotkanie roczne LO

11. maja 2019

Wolfsburg

LO

 

 

14. Seminarium wiosenne dla średniej generacji

kwiecień 2019

 

Karnity

LO

15. Festyn Letni Mniejszości Niemieckiej

15. czerwca 2019

Lidzbark Warmiński

ZSNWiM

16. Warsztaty letnie dla dzieci członków stowarzyszeń

15. lipca – 27. lipca 2019

Ostróda

ZSNWiM

17. Warsztaty odnośnie historii narodowego socjalizmu

lipiec 2019

Sztynort

ifA

18. Olimpiada młodzieży Mniejszości Niemieckiej

21. – 23. czerwca 2019

Ostróda

ZSNWiM / LO

19. Seminarium historyczne

20.- 22. września 2019

Helmstedt

LO

20. Tydzień robótek ręcznych

07.- 13. października 2019

Helmstedt

LO

21. Spotkanie mieszkańców byłych Prus Wschodnich

29. września 2019

Mecklenburg

Landesgruppe LO

22. Kongres Komunalno-Polityczny

19.-20.  października 2019

Olsztyn

LO

23. Warsztaty tańca ludowego dla dzieci i młodzieży

08.-10. listopada 2019

Lidzbark  Warmiński

LO

24. Tydzień Kina Niemieckiego

listopad 2019

Olsztyn

Goethe Institut / Borussia

25. Spotkanie adwentowe „Betlejem narodów”

07. grudnia 2019

Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński

26. Pobyt z wykładami w Bawarii

listopad 2019

Bawaria

LO